2 Eyl 2012

Eylül..


Uzun bi zamandır blog'uma hiç uğrayamadım . Master ,evden uzakta,başka bir ülke derken,açıkcası,net olduğu zamanlarda bile yazmak istemedim..Bilmem,niyeyse içimden gelmedi.. Ama şimdi bilmiyorum nedense yazmak istiyorum :)

Elimde sıcak bi çikolata ,çoook rüzgarlı bir havada,takip ettiğim blogları okudum.. Meğersem herkesi ne kadar özlemişim ki ben.. Sanal da olsa,herkes bir-birinin hayatını takip ediyor,bilmediklerini öğreniyor veee uyguluyor :) yeni tatlar,yeni hayatlar :)

Bu süreçte sadece master yaptım.. türkiye,Sakarya Üniversitesi'nde..
Şimdi tez aşamasındayım ve onunla uğraşıyorum. Kesinlikle çok sıkıcı birşey. Ay sonu ya da Ekim önü tekrar türkiyeye,Skaryama gideceğim için çok mutluyum :) Tabii ki,tez için ;) Ama tez için gidip,aynı zamanda tekrar gezmek,hatırlarımı yeniden yaşamak istiyorum:)

Bu arada,geri dönüp blogları gözden geçirirken..Noni'nin hamile olduğunu ve bu Ağustosta bebeği Nil'i dünyaya getirdiğini öğrendim.. ALLAH analı -babalı büyütsün,Noni..

Ankara Düşleri
'nin çok zorlu günler geçirdiğini,onun da bir bebeğinin olduğunu öğrendim.. Canım ALLAH acil şifalar versin.. ALLAH onu sizden hiç ayırmasın..

Miss Sensible
'den zaten haberim vardı :)) Ona da yeni işinde başarılar diliyorum :) Bir bebek haberini de ondan duymak istiyorum :))) İNŞALLAH ;)

Bu kadar.. Eylül..Sonbahar gelmiş bulunmakta... ben de sıcak çikolatamı elime almışşşşş,bu aralar azacık vakit varken, Anthony Crowe'nin "Hitler" kitabını okuyorum,şimdilik iyi :P

Herkese sıcak,rengarenk mutlu bir hafta dileklerimle...
Kendinize iyi bakın ;)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RƏYLƏRİNİZ DİGƏR OXUYUCALARA DA KÖMƏK OLA BİLƏR! ODUR Kİ, RƏY YAZMAĞI UNUTMAYIN! :)